RAT RACE 2022

Peale aastast pausi on Rat Race heategevusjooks tagasi ja valmis tooma kontorirotid kontorist tänavale!

Pane kokku 5 liikmeline meeskond ning tule saa osa meeleolukast heategevusjooksust! Rat Race 2022 osalemine on suurepärane võimalus teha üks vahva tiimiüritus, kolleegid taas kokku viia ja nende energiat ning motivatsiooni tõsta, samal ajal tehes head ja toetades meie laste vaimset tervist!

2022. aastal tähistame oma 20ndat sünnipäeva. Jooks toimub 30. augustil Ülemiste City’s 11:00-14:00. Kogu osalustasudeks makstud summa annetatakse MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm toetab traagilist sündmust või leina kogenud lapsi ja noori viisil, mis aitaks parimal moel taastada nende vaimse heaolu ja kasutada  maksimaalselt arengupotentsiaali.


Miks tulla jooksma ja annetada just MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi heaks? Täna on väga palju noori ja lapsi, kes on kaotanud oma lähedase pereliikme erinevatel põhjustel (enesetapp, raske haigus, õnnetus vms). MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogramm korraldab lastele leinatoetuslaagreid, kus lapsed saavad nii vajalikku nõustamist kui osaleda toredates ettevõtmistes. Õigeaegne ja professionaalne sekkumine aitab lastel taastada usu tulevikku, saada paremini hakkama õpingutega, hoida ära käitumis-, tervise-ja sõltuvusprobleeme. 

Oma tiimi saad registreerida: https://fienta.com/et/rat-race-2022?1fb79f9af53021e9797c28c85433c29a

Selgusid JCI Rat Race 2020 võitjad!

Selle aasta Rat Race Tallinn 2020 on läbi! Neli edukat päeva koos imelise ilma ja ägedate inimestega.

Rat Race tiim tänab kõiki osalejaid, panustajaid ja koostööpartnereid!

Jätka lugemist

Kuidas Tagasi Kooli algatus elulised oskused õpilasteni viib?

Alustasime sõpradega 5 aastat tagasi raamatuklubi, eesmärgiga lugeda ja arutada läbi 100 raamatut enda elus olulistel teemadel, et õppida uusi elus vajalikke oskusi. Vaadates tagasi, siis leiab sealt teemasid nagu kuidas investeerida aktsiatesse, kuidas joosta, kuidas luua arengukeskkond 0-3 aastastele, kuidas luuakse tehisintellekti, kuidas mediteerida, kuidas konflikte lahendada jpm. Paljud nendest teemadest on sellised, mida me koolis ei õppinud aga mida meil igapäevaelus vaja on. Mida Sina oma elus õppinud oled ja kas tuleksid sellest õpilastele rääkima?

Jätka lugemist

Virtuaalne orienteerumine: mis see on ja kuidas see käib?

Selle aastane JCI Rat Race Tallinn on teistmoodi tulenevalt riigi olukorrast.

Virtuaalne maraton või orienteerumine ei ole tegelikult midagi uut, küll aga on see saanud aktuaalsemaks tänu covid-19’le, sest massüritusi korraldada ei saa, aga sportimine pole otseselt terviseradadel reegleid järgides keelatud.

Jätka lugemist

Tanel Padari ja Tomi Rahula akustiline kontsert

Soe juunikuu esimene reede kutsub kokku kõiki muusikanautijaid kuulama malbet ja meeldejäävat kontserti Erinevate Tubade Klubis. Kuidas veel võtta vastu nädalavahetus kui mitte oma sõpradega, veetes unustamatuid hetki hubases atmosfääris ning kuulates Tanel Padari ja Tomi Rahula akustilist kontserti. Lõbus seltskond ja kaasahaarav muusika on just see, mida otsid!

Jätka lugemist