Tanel Padari ja Tomi Rahula akustiline kontsert

Soe juunikuu esimene reede kutsub kokku kõiki muusikanautijaid kuulama malbet ja meeldejäävat kontserti Erinevate Tubade Klubis. Kuidas veel võtta vastu nädalavahetus kui mitte oma sõpradega, veetes unustamatuid hetki hubases atmosfääris ning kuulates Tanel Padari ja Tomi Rahula akustilist kontserti. Lõbus seltskond ja kaasahaarav muusika on just see, mida otsid!

Kontsert tähistab ühtlasi ka suurejoonelist lõppu Rat Race 2017 heategevuslikule jooksule, mis toimub erinevates linnades üle Eesti 1. ja 2. juunil ja mida korraldab Eesti Ettevõtlike Noorte Koda (JCI – Junior Chamber International).
Kontsert toimub Tallinna unikaalses keskkonnas Telliskivi loomelinnakus asuvas Erinevate Tubade Klubis, kus on ainulaadne ruumistik kultuurisündmustele ja formaalsetele kohtumistele, avalikele ja eraviisilistele. Erinevate Tubade Klubi tegutseb võõrustajatena Tallinnas alates 2013. aastast ja Tartus alates 2016. aastast.
NB! Erinevate Tubade Klubisse on sissepääsuks vajalikud sisejalatsid või kasutada kohapeal garderoobist jagatavaid susse.

Uksed avatakse kell 20.00.
Tavapilet eelmüügist 12€, kohapeal 15€. Istekohtade arv on piiratud. Eelmüügi pilet ei taga istekohta.
La Tabla tacopakett 27€
Alates kell 19.00 õhtusöök restoranis La Tabla (www.latabla.ee):
2 La Tabla supertacot omal valikul (värskelt suitsutatud lõhe või pardifileega, madalküpsetatud veisega või kookoses paneeritud tiigerkrevettidega)
1 jook omal valikul (kokteil, vein, õlu)
Pärast kella 23.00 pileti ettenäitamisel joogid -20%.
Palume laud ette broneerida – 5194 3327
Eripakkumine Rat Race jooksul osalejatele ja partneritele –
15. mail kell 10.00 tulevad eelmüüki 100 kontserdipiletit hinnaga 10 EUR, mida saavad osta Rat Race’il osalejad sooduskoodi alusel.
Piletid müügil Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/varia/tanel-padar-ja-tomi-rahula-akustiline-kontsert-215523/
Liitu ka meie Facebooki üritusega: https://www.facebook.com/events/201026483744572/

Comments (98)

Kommenteerimine on suletud.