Rat Race Tallinn tuleb taas!

Võrratu soe kevad 2020 on käes ning meil on suurim rõõm teatada, et Rat Race Tallinn 2020 tuleb taas ja seda täiesti uues kuues!

2019 tegeles JCI Eesti kõigi aegade Eesti suurima kongressi korraldamisega ja kogu võhm ja tegutsemine läks sinna. Seega saame aru, kui sa olid kurb, et 2019 kontorirottide heategevusjooks ära jäi.

Kuid igas olukorras on midagi head ning meil on super hea meel teatada, et oleme 2020 võtnud Rat Race ette eriti suurejooneliselt hoolimata üleilmsest eriolukorrast. Sest olgem ausad, me kõik vajame natuke värsket õhtu, tiimiga koos aja veetmist ja heategude tegemist peale pikaaegset koduseinte vahel viibimist. 

Mis siis toimunud on?

Selleks, et ikka ajaga kaasas käia, otsustasime uuendada Rat Race brändi, mille tulemusel on kontorirott saanud hoopis uue ilme. 2020 rott on täis tegutsemistahet ning soovi maailma muuta paremaks. 

Samuti on uuenduse läbinud www.ratrace.ee koduleht, kuhu on lisatud info nii eelmiste aastate kui 2020 partneri ning osalemistingimuste kohta. 

Kõige olulisemana on muutunud seoses üleilmse eriolukorraga Rat Race 2020 toimumiskoht ja kontseptsioon. 

Meil on väga hea meel teatada, et Rat Race 2020 ootab osalejaid nii ettevõtete, sihtasutuste kui MTÜ-de seast, kuid mitte ainult! Kuna haridus puudutab meid kõiki suuremal või vähemal määral kas õpilaste, õpetajate, lapsevanematena või riigi tasemel haridusspetsialistide ning tööandjatena, siis sel korral oleme laiendanud osalemist ka eraisikutele. Nüüd on võimalus kõigil eestlastel, kes tunnevad, et nad soovivad panustada ja toetada hariduse edendamist, osaleda Rat Race 2020 jooksul, mis toetab Tagasi kooli võrratut projekti. 

Kus, mis, mida?

2020 aasta Rat Race toimub 28.05 – 31.05. 

Osalemine virtuaalsel ülipõneval orienteerumisel on imelihtne! Sind ootab Blue Apple äppis valikus kolm vahvat rada – Pirita, Järve või Nõmme terviserada. Sinu ülesanne on läbida neist üks, kuid võimalik on läbida kõik kolm.

Radadel on määratud erilised punktid, kus osalejad vastavad erinevatele haridust puudutavatele küsimustele. Kõigi osalejate vahel valitakse välja 1.juunil võitjad ning auhindasid antakse mitmetes vahvates kategooriates nii kõige nutikamatele kui ka kõige kiirematele.

Selleaastane Rat Race Tallinn 2020 eesmärk on koguda annetusi Tagasi Koolile, et viia 2020-2021 õppeaastal rohkem online õppetunde õpilasteni. Seda selleks, et arendada elulisi oskusi ja teadmisi karjäärist vaimse tervise hoidmiseni, rahatarkusest Eesti kultuuri eripäradeni ja palju muud. Online tundide tegemine praeguse üleilmse eriolukorra ajal on olulisem kui kunagi varem. Soovime, et elulised oskused ja teadmised jõuaks ka eriolukorra ajal kõigi õpilasteni ja tekiks oluline infopank õpetajatele eluliste oskuste õpetamiseks koolides.

Koostöös saame korraldada palju uusi e-külalistunde ja viia need ka kõige väiksemate koolide õpilasteni Eestis.

Teie panus = heategu õpilastele, näiteks:

1. 375 EUR = 1 e-külalistund

2. 1875 EUR = 5 e-külalistundi

3. 3750 EUR = 10 e-külalistundi

Toetajad saavad ise anda oma hääle, milliseid teemasid tundides käsitletakse.

Pileti hinnad:

  • Eraisikule/perele/sõpruskonnale – 18€
  • MTÜ – 125€
  • Ettevõte ja Sihtasutus – 240€

Jookse! Naudi! Anneta! – Näeme terviserajal!