Virtuaalne orienteerumine: mis see on ja kuidas see käib?

Selle aastane JCI Rat Race Tallinn on teistmoodi tulenevalt riigi olukorrast.

Virtuaalne maraton või orienteerumine ei ole tegelikult midagi uut, küll aga on see saanud aktuaalsemaks tänu covid-19’le, sest massüritusi korraldada ei saa, aga sportimine pole otseselt terviseradadel reegleid järgides keelatud.

Niisiis oleme leidnud lahenduse koos Blue Apple’ga, kes pakub meile platvormi, et saaksime ära märkida kaardid Pirita, Järve ja Nõmme terviseradadel. Raja pikkus on 2km, selle võite läbida nii joostes kui ka kõndides. Ühe raja peal on 8-10 küsimust/ülesannet, mis on haridusega seotud.

Foto: Mariliis Kundla

Kuidas see toimib?

  1. Soeta heategevuslik osaluspilet leheküljelt www.ratrace.ee.
  2. Mängimiseks on vajalik alla laadida rakendus “Action Track”.
  3. Mine vahemikus 28. – 31. mai 2020 vabalt valitud ajal valitud terviserajale – Pirita, Järve või Nõmme terviserajad (Tallinnas) – ning osaledki orienteerumisjooksul.
  4. Hoia rajal teiste osalejatega distantsi, käitu vastutustundlikult ning naudi meelelahutuslikku aega.
  5. Pane selge oma parim kostüüm, sest osalejaid ootavad ka auhinnad. Valitakse välja järgmised tiitlid – Kõige lõbusam rotikamp 2020, kõige väledam rotikamp 2020, kõige stiilsem rotikamp 2020, kõige väljapaistvam rotikamp 2020, kõige üllatavam rotikamp 2020, kõige suurem magnet rotikamp, Üksik hunt rott, Kõige arukamad rotid, Rahva lemmik.

Kui olete raja juures, sisestage tiimi nimi ja kood, mis meilile sai saadetud.

1! 2! 3! – Alusta mängu.

1.juunil valib zürii ka erinevad tiitlid ja auhinnad, mis jagatakse kõikide osalenute vahel välja.