Korraldajad

Sander Saarm
Projektijuht

Leidsin endale tundmatu ettevõtte JCI juhuslikult. Mulle pakuti uut väljakutset Rat Race’i vabatahtliku projektijuhina. Tänu sellele olen õppinud aega veidi paremini organiseerima, tiimiliikmeid juhtima, koosolekuid pidama. Praegune eesmärk on korraldada ära parim Rat Race parima tiimiga! Vajadusel vahetan vanad liikmed välja (nali!) või võtan uusi juurde!

Uku Viira
Administraator

Liitun JCI-ga, et laiendada silmaringi ning kohtuda uute huvitavate inimestega. Organisatsiooni erinevad üritused pakuvad mulle võimalust genereerida ideid ja avastada uusi vaatenurki, mis aitavad olevikku paremini mõtestada ning tulevikku efektiivsemalt ehitada. JCI liikmed on innukad ja motiveeritud inimesed, kes jagavad minu ambitsioone ning kellega koos liigutame mägesid.

Maarja Konrad
Turundusjuht

Olen Rat Race’i vabatahtlik kuna soovin anda oma panuse heategevusürituse korraldamisel ja soovin, et lapsed ja noored oleksid õnnelikumad! Rat Race heategevusjooksu korraldamine on andnud mulle võimaluse õppida ja arendada oma turundusalaseid teadmiseid ja neid ka praktikasse panna! Äge meeskond, kellega koos õppida ja areneda hea eesmärgi nimel!

Laura Parbo
Turundusspetsialist

Kasvades üles kuulsin korduvalt kontorirottide jooksust, kuid ma ei olnud selle detailidest ega siseelust teadlik. Selles projektis osalemine on andnud mulle võimaluse õppida ja arendada üritusturunduse ja heategevusprojekti alaseid teadmisi, mida mul siiani ei olnud, ja on andnud mulle võimaluse panustada ühiskonna heategevusele viisil mis on mulle võimalik.

Margus Tinkus
Mentor, JCI Tallinn

Toni Käsper
Turundusmentor