RAT RACE 2022

Peale aastast pausi on Rat Race heategevusjooks tagasi ja valmis tooma kontorirotid kontorist tänavale!

Pane kokku 5 liikmeline meeskond ning tule saa osa meeleolukast heategevusjooksust! Rat Race 2022 osalemine on suurepärane võimalus teha üks vahva tiimiüritus, kolleegid taas kokku viia ja nende energiat ning motivatsiooni tõsta, samal ajal tehes head ja toetades meie laste vaimset tervist!

2022. aastal tähistame oma 20ndat sünnipäeva. Jooks toimub 30. augustil Ülemiste City’s 11:00-14:00. Kogu osalustasudeks makstud summa annetatakse MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm toetab traagilist sündmust või leina kogenud lapsi ja noori viisil, mis aitaks parimal moel taastada nende vaimse heaolu ja kasutada  maksimaalselt arengupotentsiaali.


Miks tulla jooksma ja annetada just MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi heaks? Täna on väga palju noori ja lapsi, kes on kaotanud oma lähedase pereliikme erinevatel põhjustel (enesetapp, raske haigus, õnnetus vms). MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogramm korraldab lastele leinatoetuslaagreid, kus lapsed saavad nii vajalikku nõustamist kui osaleda toredates ettevõtmistes. Õigeaegne ja professionaalne sekkumine aitab lastel taastada usu tulevikku, saada paremini hakkama õpingutega, hoida ära käitumis-, tervise-ja sõltuvusprobleeme. 

Oma tiimi saad registreerida: https://fienta.com/et/rat-race-2022?1fb79f9af53021e9797c28c85433c29a