Rat Race Tallinn 2016 toimub juba sellel nädalal

Heategevusjooks Rat Race Tallinn toimub juba sel nädalal, 2. juunil 2016, traditsiooniliselt Vanalinna päevade raames, Tallinna Raekoja platsil.


Sel aastal tähistab Rat Race oma 15. juubelit – täpselt nii palju aastaid on Eestis juba heategevusjooksu Rat Race korraldatud. Kui jooks toimus alguses vaid Tallinnas, siis tänavu on laienetud koguni viide Eesti linna – Tallinn, Tartu, Haapsalu, Pärnu, Jõhvi.
Aegade jooksul on Rat Race Tallinn kokku kogunud üle 85 000 euro. Sel aastal annetavad nii Rat Race Tallinn kui ka Pärnu osalustasudest saadud tulu Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule, et toetada insuliinipumpade ostmist I tüüpi diabeeti põdevatele lastele.
“Rajal on mitmeid põnevaid takistusi, kus saab oma meeskonna proovile panna. Ka Raekoja platsil jätkub melu mitmeks tunniks – peaesineja ansambel Regatt toob platsile retrohõngu, meie head koostööpartnerid korraldavad loose ja võitlusi ning parimad meeskonnad erinevates kategooriates saavad premeeritud. Tõotab tulla meeleolukas ja päikseline päev!” sõnab Rat Race Tallinn 2016 projektijuht Tiina Tali.
Heategevusjooksule annavad hoogu juurde ka andekad TTÜ Tantsutüdrukud. Päeva juhib armastatud õhtujuht Andres Torm.
PROGRAMM
12:30 Kogunemine ja registreerimine
13:00 Rat Race 2016 avamine
13:10 Meeskondade tutvustamine
13:40 Soojendusvõimlemine TTÜ tantsutüdrukutega
14: 00 Rat Race 2016 START
14:01 Esineb ansambel Regatt
14:30 Toetuse üleandmine, autasustamine
Rat Race’i juubelipidu toimub 2. juuni õhtul restoran-klubis Clazz.

Comments (44)

Kommenteerimine on suletud.