Rat Race 2016 avapidu möödus meeleolukalt

Rat Race Tallinn 2016 avapidu toimus 14. aprillil restoran-klubi Clazzis, kus heategevusjooksule lükkasid hoo sisse nii varasemate kui ka selle aasta partnerid, aktiivseimad osalejad ning korraldusmeeskond.


Eesti Ettevõtlike Noorte Koja JCI Tallinna president Urmas Kamdron rääkis selle aasta heategevusjooksust. “Mul on äärmiselt hea meel, et diabeeti põdevate laste teema on korraldusmeeskonna südames erilise koha leidnud. Anname endast maksimumi, et tagada kõigile osalejatele meeleolukas päev värskes õhus,” ütles Urmas ning lisas: “Hea meel on ka tõdeda, et kõik, kes on juba korra jooksul osalevad, tulevad ikka ja jälle tagasi. Sel aastal loodame kindlasti kaasata ka neid, kes meie heatahtlikust aktsioonist veel osa pole saanud.”
20160414_KL_9560Peo jooksul toimus ka heategevuslik õnneloos, mille auhinnad panid välja Eesti disainerid: Šikk, Reet Aus, New Vintage By Kriss ja Tallinna Nahatöökoda. Nagu selleaastase heategevusjooksu tulu, annetatakse ka õnneloosi tulu 480 eurot Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Liidule, et toetada insuliinipumpade ostmist kümnele I tüüpi diabeeti põdevale lapsele.
Õhtu naelaks olid Rat Race Tallinna patroonid Märt ja Priit Pius, kes esinesid humoorika sketšiga. Vendade paroodia tõi lavale Eesti kuulsuseid sporditähtedest tuntud poliitikuteni ning naerupisarad jätkuks mitmekümneks minutiks! Õhtu lõpetas akustiliste ja nostalgiliste lugudega üks parimaid Eesti meesartiste – Koit Toome, keda saatis kitarril Jorma Puusaag.
Rat Race Tallinna avaüritust toetas restoran-klubi Clazz.

Comments (40)

Kommenteerimine on suletud.