Rat Race on aastatega kogunud heategevuseks juba üle 76000 €!

Heategevuslik kontorirottide jooks Rat Race toimub sel aastal 2. juunil 2015, vanalinna päevade raames, Tallinna Raekoja platsil.
Rat Race on meelelahutuslik ja heategevuslik jooks, kus meeskonnad jooksevad läbi Tallinna vanalinna, seljas ülikond või kostüüm, käes portfell ja mobiiltelefon, jalas spordijalatsid.


Jooksu peamiseks eesmärgiks on heategevus: kõik jooksu osavõtutasud annetatakse Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu suurperede laste huvitegevuse toetuseks. Viimasel kolmel aastal on iga jooksuga kogutud üle 10 000 €. Kokku on Rat Race heategevuseks kogunud üle 76 000 €! “Rat Race on tore näide sellest, kuidas läbi meelelahutusliku ürituse võib midagi tõeliselt suurt ja head ära teha,” ütleb uhkusega Priit Liiv, JCI Tallinna president.
Rat Race 2015 Tallinna patroon on Vello Vaher. “Loomulikult on tore, kui iga pintsaklipslane vahetevahel tõuseb püsti, teeb paar võimlemisharjutust või läheb tänavale jooksma. Siis on hoopis teine tunne jälle päevatööd teha. Eriti, kui selle jooksuga saab ühtlasi ka head teha,” kommenteeris Vello Vaher Rat Race’i projektist rääkides.
Registeerimine on taaskord hooga käima läinud. Oodata on jooksma rekordarv jooksjaid, vähemalt 400 jooksjat 80 erinevast ettevõttest. Paljude ettevõtete jaoks on Rat Race juba kujunenud traditsiooniks ning nii mõnigi ettevõte tuleb välja lausa mitme meeskonnaga.
Rat Race Tallinna korraldaja on Eesti Ettevõtlike Noorte koda JCI.

Lisainfo:
Inga Keldo
Rat Race 2015 Projektijuht
Mob +372 5348 8769
E-post info@ratrace.ee
www.ratrace.ee

Tiina Tali
Rat Race 2015 Turundusjuht
Mob +372 555 24273
E-post info@ratrace.ee
www.ratrace.ee

Comments (41)

Kommenteerimine on suletud.